Я запитую, чи змінюється сприйняття власних робіт, коли вони виходять в публічний простір. Але Андрій Сагайдаковський каже, що після створення роботи його вже не дуже хвилюють: «Робота має жити не в майстерні. В майстерні вона мертва, а коли виходить в інший простір на люди, починає жити цілком іншим повним життям».
Ретроспектива його творчості — один з проєктів Мистецького Арсеналу, які репрезентують історію українського мистецтва 90-х через імена. Раніше відбулися виставки Олега Голосія, Кирила Проценка, Олександра Гнилицького. Особливість проєкту «Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво просимо!» в тому, що автор особисто брав активну участь на всіх етапах підготовки, а графіті «Дупак», «Трясучка» «Культура(и)» та інсталяції створював уже в Мистецькому Арсеналі. Каже, до них підштовхнув сам простір, бо вимагав такого рішення: «У тому просторі нескінченно можна комбінувати все. Два тижні — це замало, а більше двох тижнів людина там просто не витримає».
Завдяки участі автора у плануванні, вдалося зробити не просто лінійну експозицію за хронологічним принципом — такою могла б бути ретроспектива. В результаті з'явилася інсталяція, яка є самостійним творчим актом і об'єднує роботи в цілісний організм.
Куратор Олександр Соловйов згадує, що виставка не вийшла такою, якою її спланували спочатку. Андрій Сагайдаковський доповнює: «Зміни в процесі є завжди, бо важко уявити готовий проєкт. Якщо можна все пояснити словами — достатньо написати оповідання, не потрібно робити більше. Суть у процесі. На кожному етапі є свої нюанси. Наприклад, вішаєш роботу туди, куди запланував, а вона зайва. Тому я завжди на експозицію беру більше робіт, щоб мати можливість рухатися.
Я не боюся великого простору, але простір Мистецького Арсеналу монструозний. Його неможливо знищити, з ним треба домовлятися. Якщо там просто повісити картини, то вони будуть як мухи на стінах. А жовтий і темно-сірий кольори — радикальні, тому підходять для заповнення. Я вибрав саме жовтий, бо він дає великий контраст, на темному він просто світиться. До того ж, жовті поверхні не гладенькі-зашліфовані, а з власною текстурою».