Про нас

Контент є текстурою, в якій губиться погляд. У кожного безліч вкладок зі статтями «на потім», кожен підписаний на достатню кількість сторінок, щоби бачити чужими очима те, що робиться і не робиться довкола. Стрічки у фейсбуку схожі на античні вази, розписали у приступі horror vacui – на них є все, окрім простору, але коли посудина наповнена, то не зостається місця для вмісту. А коли заповнена голова, в ній не залишається місця для думок. Зараз немає питання нестачі інформації, але виникає потреба фільтрації і формування свого інформаційного середовища – як гнізда з гілочок-паличок і, обов’язково, зі сміття.

У такому середовищі ми вирішили зробити ще одне медіа, розплющити ще одну пару очей, якими можна буде глянути на те, що досі було невидимим.

Метою Контуру є – через тексти про культуру, філософію і мистецтво – робити видимими явища, що залишаються поза увагою, потребують висвітлення в публічному просторі. Створюючи Контур, ми прагнемо актуалізувати глибокі рефлексії над феноменами часу й культури, побачити інший бік речей, з іншої перспективи.

Контур – для тих, хто долає межі і формує власні обриси. Для тих, хто знає, що межі – це не обмеження, а лінії/точки опертя, що дозволяють відштовхнутися і вибудувати свою позицію.

Через Контур ми будемо відкривати нові сфери, явища, проблеми і теми. Наші автор(к)и готові змінювати свої і чужі погляди на нове і усталене, розповідати про людей і те, що вони створюють, рефлексувати про час, історію, культуру.

Над “Контур” працють

Роман Оксенюк, Анастасія Холявка, Володимир Євтушенко, Юлія Куліш, Марія Козак, Ігор Карівець, Олександр Воронюк, Вадим Мірошниченко, Роман Черепанин, Андрій Бондаренко